Doświadczenie

Wspieramy naszych klientów każdego dnia

Do tej pory zaufało nam ponad 50 klientów w kraju i zagranicą, których zadowolenie i lojalność uważamy za nasz największy sukces.

50

klientów

450

uruchomionych projektów

Cel

Naszym celem jest pełne wsparcie naszych klientów dlatego też jako właściciele firmy jesteśmy bezpośrednim kontaktem klienta we wszystkich obszarach wymagających podejmowania szybkich i ważnych decyzji.

Z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 450 uruchomień nowych produktów dla klientów pochodzących przeważnie z branży motoryzacyjnej i elektrotechnicznej.

Nasz zespół

Rozwój firmy wspierają doświadczeni i ambitni pracownicy.

Ciągły optymizm Aleksandry i realizm Jacka bardzo uzupełniają się, aby realizować właściwie wyznaczone cele firmy. Bezcenne wsparcie najbliższych Aleksandry i Przemysława jest niezbędnym elementem całej układanki, które pcha firmę do szybkiego rozwoju i tworzy główną politykę firmy – satysfakcja klientów na wszystkich etapach realizacji procesów.
aleksandra błasiak development manager hq plastics

Aleksandra Błasiak

DEVELOPTMENT MANAGER, OWNER

Współzałożyciel marki HQ Plastics, pasjonat zagadnień jakościowych i projektowych. Dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych i każdy problem ma swoje rozwiązanie. Poza tym optymizm i uśmiech zawsze towarzyszą jej w życiu codziennym. Wykształcenie kierunkowe zdobyła na ATH w Bielsku-Białej i wykorzystywała pracując w kilku międzynarodowych zakładach w branży produkcyjnej. Współtwórca koncepcji HQ Plastics w obszarze funkcjonowania przedsiębiorstwa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. W wolnym czasie, pasjonat wszelkiego rodzaju aktywności, a głównie biegania i kolarstwa MTB.

Jacek Bączek

PRODUCTION, MAINTENANCE MANAGER, OWNER

Współzałożyciel marki HQ Plastics, bazujący na wieloletniej praktyce twórca koncepcji procesu produkcyjnego i całego systemu zarządzania procesem seryjnym i utrzymaniem ruchu. Bezpośrednio angażuje się i uczestniczy w każdym zagadnieniu procesowym, który wymaga olbrzymiej wiedzy i doświadczenia. Wykształcenie kierunkowe zdobył na ATH w Bielsku-Białej oraz na Uniwersytecie w Poznaniu, gdzie nabył doświadczenie w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych i wykorzystał pracując w międzynarodowym zakładzie związanym z przetwórstwem tworzyw. Współtwórca koncepcji HQ Plastics w obszarze funkcjonowania przedsiębiorstwa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Prywatnie pasjonat podróży, outdoor i survivalu.

jacek bączek production manager hq plastics
aleksandra baczek finance manager hq plastics

Aleksandra Bączek

FINANSE, BHP MANAGER

Zarządza przepływem finansowym w HQ Plastics oraz nadzoruje higienę i bezpieczeństwo pracy. Bardzo precyzyjnie podchodzi do każdego zadania i implementuje w HQ Plastics wszelkie najnowsze zagadnienia ze swojej dziedziny, aby uczestniczyć w szybkim rozwoju i aktualności danych. Wykształcenie kierunkowe zdobyła na ATH w Bielsku-Białej oraz dodatkowe w dziedzinie BHP. Wieloletnie doświadczenie nabyła w biurach rachunkowych oraz jako inspektor nadzoru BHP w innych zakładach produkcyjnych. Prywatnie pasjonat podróży i sportów wodnych.

Przemysław Błasiak

LOGISTICS, IT MANAGER

Pomysłodawca i współtwórca architektury indywidualnego dla HQ Plastics zintegrowanego systemu informatycznego i obiegu dokumentacji we wszystkich obszarach funkcjonowania firmy. Wykształcenie kierunkowe zdobył na ATH w Bielsku-Białej. Ponad dwunastoletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty i wdrożeniowca w obszarze Logistyki, Produkcji i Business Intelligence dały podstawy do swobodnej i samodzielnej realizacji pomysłów w obszarze potrzeb firmy HQ Plastics. Prywatnie pasjonat aktywnego spędzania wolnego czasu, a szczególnie kolarstwa szosowego i MTB.

przemysław błasiak logistics hq plastics