Dołącz do nas

Dołącz do naszego młodego, ambitnego zespołu i stań się częścią dynamicznie rozwijającej się firmy w branży produkcyjnej. Czekamy na Twoje CV.

Formularz kontaktowy

    File upload

    Prosimy również o zamieszczenie w treści dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) oświadczenia o następującej treści:
    ,,Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych w ramach procesu rekrutacji w spółce HQ Plastics S.C.. z siedzibą w Skoczowie, jak również wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez HQ Plastics S.C. z siedzibą w Skoczowie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019 r. poz. 730) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”.